ספארי צלילה אל איי האחים ודרום סיני 21-29/7/2018

בהדרכת אסף כרסנטי

טיול צלילה במיטב של הים האדום במסלול מיוחד בין מיטב האתרים של הים האדום; הספינות הטבועות של אבו נוחאס, הטיסלגרום, ראס מוחמד ואיי האחים. בספינה מעולה, הגעה בטיסות דרך אירופה, בלי מעבר דרך סיני.

להורדת טופס הרשמה בפורמט PDF

להורדת טופס הרשמה בפורמט word

מסלול טיסות*:

21.07   המראה 21:45 ת"א-איסטנבול, נחיתה 22.07 ב-00:05

22.07    המראה 01:15 איסטנבול -הורגדה, נחיתה 22.07 ב-03:00

29.07   המראה 03:55 הורגדה- איסטנבול, נחיתה 29.07 ב-07:45

29.07   המראה 11:10 איסטנבול -ת"א, נחיתה 29.07 ב-13:20

*מותנה בזמינות הטיסות ביום ההזמנה/כרטוס

מסלול הטיול:

*לו"ז ההפלגה הוא להמחשה בלבד, בפועל יבוצע מסלול גמיש בין אתרי הצלילה באיזורים אליהם יוצאים, בהתאם לתנאי הים, מזג אוויר ואישורי הרשויות המצריים.

* חשוב ! – הכניסה לפארקים הימיים בהם נכללים איי האחים אינה מובטחת ותלויה בין היתר באישורי רשויות הביטחון המצרייBDEpic02ם אשר אין ביטחון מלא כי ינתנו בכלל וגם אם ינתנו ייתכן ויבוטלו. למרבה הצער, אין לנו שליטה על זה ולא נוכל לקבל ו/או לזכות תשלום בגין הטיול כולו או חלקו אם לא תתאפשר כניסה לאתרים אלה ו/או אחרים, הזמנת הטיול תחת סייגים אלה מהווה הסכמה לתנאים אלה מראש. ככל שתתאפשר כניסה לפארקים הימיים הנ"ל, ייגבו דמי כניסה עבורם במהלך הטיול.

ימים 1-2- תל אביב – איסטנבול – מצרים (21-22 ליולי)

טיסה מתל אביב להורגדה עם קונקשן קצר באיסטנבול, נחיתה בבוקר ה- 22 לחודש. משדה התעופה נעבור לספינה ונצא לים לספארי צלילות.

נצלול שתי צלילות ביום זה להיכרות והתרגלות.
במהלך הטיול נפליג בספינה M/Y Contessa Mia.

יום 3-7 – הפלגה וצלילות בין אתרי הים האדום (23-27 ליולי)

5 ימי צלילה מלאים ומרתקים, בין איי האחים, ראס מוחמד, הטיסלגורם, שעב אבו נוחאס, בין האתרים הידועים והנחשבים ביותר בים האדום. קירות אלמוגים צבעוניים, אוניות טבועות, שפע של דגה, ראות נהדרת, כרישים ועוד המון הפתעות וחוויות.

יום 8 – יום הפלגה אחרון, שנירקולים ומעבר למלון (28 ליולי)

כדי לשמור 24 שעות פנויות מצלילה לפני הטיסה, היום נבלה בשנירקולים בלבד, והפלגה קסומה בים האדום, חזרה אל נמל הורגדה. לקראת הצהריים ניפרד לשלום מהספינה ונעבור למלון Marriott hotel עד הטיסה חזרה.

BDEpic01

יום 9 – ירידה מהספינה, מעברלמלון וטיסות חזרה לישראל (29 ליולי)

מעט אחר חצות נצא לכיוון שדה התעופה, שם נמריא בשעה 03:55 מהורגדה ונטוס חזרה לישראל, עם קונקשן קצר באיסטנבול. נחיתה בישראל ב-13:20 אחר הצהריים, 29 ליולי.

 

מחיר (כולל טיסות בקו המוצע): 1,660 אירו לאדם

*מחיר הטיול עשוי להשתנות בהתאם למחיר הטיסות אם לא מזמינים מוקדם כשזמינות טיסות זולות

 

מחיר הטיול כולל:

 • הפלגת צלילות כולל היעדים המפורטים ובכפוף לשינויים על פי מצב הים, מזג האוויר, אישורי רשויות וכו'
 • לינה בספינה (7 לילות).
 • כלכלה מלאה במהלך כל ימי ההפלגה.
 • שתייה קלה בבקבוקים, מים, שתייה חמה.
 • הדרכה מקומית מטעם הספינה באנגלית.
 • מדריך ישראלי מלווה – אסף כרסנטי
 • מיכל (12 ל') ומשקולות.
 • נייטרוקס
 • חצי יום במלון ברמת 4 כוכבים
 • העברות משדה התעופה/מלון לספינה וחזרה.BDEpic07
 • מסים מקומיים

 

המחיר אינו כולל:

 • ויזה למצרים בעלות של 280 ₪, בעלי דרכונים ישראליים; נא להעביר אלינו מראש את הדרכונים עם 4 תמונות פספורט לשם הוצאת ויזה (ההליך אורך כשבועיים). בעלי דרכונים זרים יוכלו לקבל ויזה בעת הנחיתה בהורגדה .
 • מסי נמל 30 אירו
 • השכרת ציוד צלילה (135 אירו לא כולל פנס ומחשב)
 • ביטוח רפואי ומטען.
 • טיפים לצוות הספינה (כ-60-80 אירו לאדם)
 • אגרות כניסה לפארקים לאומיים – תשלום בספינה ע"ס כ 140 אירו.
 • שתייה אלכוהולית וקלה בפחיות.
 • הוצאות אישיות.

BDEpic10

תנאים כלליים

 

תנאי תשלום

50% עם הרישום לטיול ו-50% כ-60 יום לפני מועד היציאה לטיול, כל תשלום באשראי אפשר ב-3 תשלומים שווים.

דמי ביטול

– עד 60 ימי עבודה לפני היציאה יוחזר כל הסכום ששולם עבור ההפלגה וסידורי הקרקע, למעט דמי ביטול מונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו, ומקדמה בלתי חוזרת בסך 350 $ למטייל.

– מ-60 ועד 30 ימי עבודה לפני היציאה – דמי ביטול בסך 50% ממחיר ההפלגה וסידורי הקרקע, בנוסף לדמי ביטול המונהגים על ידי חברות התעופה בגין כרטיסים אשר הונפקו.

– פחות מ-30 ימי עבודה לפני הנסיעה – דמי ביטול בסך 100% מעלות הטיול.

– בנוסף – דמי הביטול כפופים לכל תנאי הביטול שיחולו על ידי הספקים בחו"ל, אם הם שונים מאלה המפורטים לעיל. למסלולים שיש להם תנאי ביטול מיוחדים מצורף פירוט בנפרד.

ההחזרים הכספיים הנובעים בגין ביטול טיול יבוצעו תוך 30 יום מיום קבלת הודעה בכתב על הביטול, בין אם על ידי הלקוח ובין אם על ידי החברה בחו"ל. הכסף המוחזר יחושב בערכים דולריים.

הבהרה לגבי מועד הביטול על ידי המטייל: הודעה על ביטול יש למסור למשרדנו בכתב, בשעות העבודה (אפשר בפקס).

הבהרה לגבי "ימי עבודה": ימי עבודה הם הימים א' עד ה' – להוציא חג או ערב חג.

BDEpic08

טיסות

שינוי בלוח הטיסות המתוכננות, אשר יבוצע על ידי חברות התעופה, עלול להביא לשינויים במסלול הטיול. משרדנו יעשה כל מאמץ כדי לחסוך מהנוסעים הוצאות כספיות נוספות, יחפש עבורם חלופות מתאימות ויפעל למענם אל מול חברות-התעופה והספקים בחו"ל, אולם במידה ויהיו תוספות-מחיר הנובעות משינויים מסוג זה, יישאו המטיילים, בהוצאות אלו במלואן. הודעה על שינוי בלוח-הטיסות תיתכן בהתראה קצרה ביותר. 

הבהרה חשובה

כידוע, המטה ללוחמה בטרור מזהיר מפני נסיעה למצרים ובעיקר לסיני. אנו החלטנו מסיבה זו שלא להיכנס לסיני ואף למזער ככל שניתן את זמן השהיה בחוף המצרי. כל מי שנרשם לטיול זה מבין את האמור כאן ואת הסיכונים הכרוכים בכך. למען הסר ספק, לא יהיה החזר בגין ביטול הטיול מסיבות בטחוניות ו/או אחרות שאינן מכוסות ע"י גורם ביטוחי כלשהו. מומלץ לכן לרכוש ביטוח שמכסה ביטול גם בשל סיבות בטחוניות. חתימה על טופס ההזמנה לטיול מהווה הצהרה על מודעות לכל האמור לעיל.

כמו כן, נחזור ונזכיר כי המסלול המוצע אינו מובטח כלשונו ואין להסתמך על יעד כזה או אחר אליו מתוכנן הטיול כיעד ודאי מאחר וההגעה אל חלק לא מבוטל מהאתרים תלוי בגורמים שאינם בשליטתנו כגון; מזג אויר, מצב ים, אישורי רשויות וכיו"ב.

 

למעוניינים קיימת אופציה של ביטוח ביטול נסיעה – תקף לכל טיול ולכל יעד.

זה ביטוח בשם Trip Guarantee, מבית חברת הפניקס. זהו רק ביטוח ביטול, הוא לא ביטוח נסיעות, מטען, ספורט, צלילה, או כל דבר אחר, ולא בא להחליף אף ביטוח אחר. 

הביטוח הנ"ל מאפשר לבטל נסיעה מכל סיבה שהיא, מיוזמתכם או מסיבה שנכפתה עליכם (עבודה, מצב רפואי, אחר) בלי שום צורך בהצגת אישורים רפואיים וכו'.

הוא משיב לכם 80% מעלות הטיול.

הוא עולה 4.5% מעלות הטיול (התעריף הרגיל שלהם הוא 8%, אבל יש לנו הסכם מיוחד איתם ללקוחותינו – 4.5%). כלומר במקרה זה: 74.7 דולר. 

ויש לו תנאים: חייבים לבצע אותו עד 7 ימים לאחר הרישום, וחייבים להזמין טיסות ביחד עם הרישום. 

להורדת טופס הרשמה בפורמט PDF

להורדת טופס הרשמה בפורמט word

BDEpic06

לפרטים נוספים ושאלות צרו קשר:

אסף 0548184488

assaf@diveoverseas.com