ספארי צלילה סיני ומצרים

מעבר לים מציעה מגוון רחב של טיולי צלילה וספארי צלילה – החל מטיולים לדהב, טירן, ראס מוחמד וג’ובל  ועד הטיולים הדרומיים לאלפינסטון ולאיי האחים עם קבוצות בהדרכה ישראלית או עם קבוצות תיירים ובכל רחבי הים האדום. המסלולים המפורטים להלן הם לצורך המחשה בלבד. המסלול בכל טיול נקבע בהתאם לגורמים רבים, כולל מספר ימי הטיול, מזג האויר, רמת הצוללים, בקשות מיוחדות וכן הלאה.

טיולים שאינם מחייבים ויזה למצרים  כוללים ביקורים באתרים היפים ביותר במיצרי טיראן, ראס מוחמד ולאתרים לאורך החוף שבין Nebeq לשארם. מעבר לים מארגנת טיולי צלילה כאלה על פי דרישה – ואף בהתראה קצרה ביותר. אם אתם מעוניינים בארגון טיול כזה או בהצטרפות אליו – אנא צרו קשר.

טיולים המחייבים ויזה למצרים מתוכננים אף הם ל-3 ימים או יותר ועוברים בדרך כלל בכל האזורים שבין טיראן לבין מיצרי ג’ובל (בטיולים של 4-5 ימים).

טיולים בני 5 ימים או יותר מגיעים עד מיצרי ג’ובל (5 ימים), או עד ריף אלפינסטון (טיולים בני 6-7 ימים לפחות) ואף לרדת עד גבול סודן (בטיולים של 10 ימים ויותר). לפרטים נוספים על טיולי צלילה ארוכים – הקליקו כאן או צרו איתנו קשר.

הנפקת ויזה למצרים נמשכת עד 14 ימים לבעלי דרכון ישראלי, במהלכם נמצא הדרכון אצלנו לשימושכם (לבעלי דרכונים זרים בלבד: ניתן לעתים להוציא ויזה בגבול), עלות קבלת הויזה 280 ש”ח. לאחר שתירשמו לטיול, תידרשו להעביר אלינו את הדרכון עם 4 תמונות פספורט – לצורך טיפול בהוצאת הוויזה.

ברוב הטיולים לסיני, יתקיים מפגש בגבול בצהריים שלפני המועד הנקוב לתחילת הטיול בד”כ בשעה 13:30 

אם לא תמצאו מועד המתאים לצרכיכם ברשימה שלהלן, אנא פנו אלינו ונשתדל להתאים את מועדי הטיולים לצרכיכם

מועדים נוספים ושינויים במסלולים ובמס’ הימים ייתכנו לפי ביקוש המעוניינים

את הטיולים ללא ויזה למסלולי טירן, טאבה, או דהב ל- 3 ימים או יותר ניתן להוציא בהתראה קצרה וכמו מרבית הטיולים – בהתאם לביקוש ובכפוף להרשמה של מינימום 8 איש – נא התעדכנו איתנו

אנא פנו אלינו בדוא”ל או טלפונית לקבלת הצעות מחיר לטיולים בכל מועד נוח

הבהרה לגבי המצב הבטחוני בסיני

כתבה על כריש אושיאניק ווייט טיפ – לונגימנוס