מי אנחנו

 

מעבר לים הוא מועדון חברים לצוללים מורשים או למי שמבקשים להתנסות ולהתלמד בצלילה. מעבר לים מתמחה בארגון טיולי צלילה ברחבי העולם ובים האדום בפרט.

חברי מעבר לים נהנים מעדכונים שוטפים בנושאי פעילויות של מועדון החברים ומייעוץ והדרכה חינם בכל הקשור לצלילה. מעבר לים גם מסייע לחבריו בקבלת הנחות ברכישת ציוד צלילה והטבות נוספות, כמו גם בפעילויות צלילה ברחבי הארץ. חברים ותיקים במעבר לים מקבלים הטבות נוספות בכל הפעילויות של המועדון.

ההצטרפות למועדון החברים היא חינם ואינה כרוכה במחויבות כלשהי מצד החברים.

מעבר לים הוקם ומנוהל על ידי אסף כרסנטי ותום פלד, יוצאי חיל הים ומדריכי צלילה בכירים של ההתאחדות הישראלית לצלילה. אסף ותום הם בעלי הסמכה להדרכה בארגוני צלילה נוספים כגון: ANDI, TDI, SSI ו-NAUI. אסף ותום משמשים גם כמדריכים בקורסי מדריכים של חיל הים ומסמיכי מדריכי נייטרוקס של ההתאחדות הישראלית לצלילה, והם אף חברי ההנהלה בהתאחדות. במשך השנים צברנו ניסיון רב בארגון טיולי צלילה בסיני, ירדן, קפריסין ועוד.

בצוות המדריכים של מעבר לים נכללים מדריכים בעלי ניסיון רב בתחום הצלילה והדרכת טיולי הצלילה. בין מדריכי מעבר לים ישנם גם מדריכים טכניים וביולוגים ימיים. והכי חשוב: המדריכים שלנו הם מדריכים טובים, איכותיים ומקצועיים, שיודעים להפוך את הטיול לחוויה בטוחה ומהנה ביותר.